SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen istitut konkretisht mbrapa ndertese PAJTIMI apo kokretisht te marketi eksimo shesim 7ari Trollin me Shtepi te r
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen istitut konkretisht mbrapa ndertese PAJTIMI apo kokretisht te marketi eksimo shesim 7ari Trollin me Shtepi te re e ndertuar ne vitn 2010.Shtepija posedon Rrym,Uj,Kanalizim,tv-Kabllovik-Itrnet. TL. dhe gjindet vetm 20 m nga rruga krysore Vitomeric Pej Shitet me qmim shum te volitshme perkthimi I menjehershm 049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »