SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 100m2 ne Tophane afer Qafes
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
112576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali 100m² kati perdhese ne lagjen Tophane afer Qendres. Lokali eshte ndertim i ri dhe ofron kushte shume te mira per bere biznes, hapesira te organizuara mire dhe pamje nga rruga, kryesore.
Qmimi eshte 1500 euro per meter katror qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »