SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
112582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 95 m2 ne rrugen B prishtin, banesa gjendet ne kompleksin labi invest ne katin e 7 eshte pa mobile qmimi shume i volitshem dhe i padiskutueshem,presim bleres serioz,pagesa vetem ne te gatshme,nuk pranojm kompenzime....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rks
Prishtinë
044179764
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »