SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHET NE PEJ 5 ARI ME SHTEPI RE
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
11259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a shet Ne lagjen istitut konkretisht perball BERDYNAJ kopani apo PUMPES AL petroll Shiten.5ari trull me shtepi 68m katror shtepiaj esht e nderuar ne vitin 2009 shtepija posedon 2,dhoma,1sallon me kuzhin,1banjo,1koridor trroli ka uj kanalizim ,TL, tv kabllovik-itrnet dhe esht larg nga ruga krysore
dhe gjindet vetm 30 m nga rruga krysore Vitomeric pej Shitet me qmim shum te volitshme perkthimi I menjehershm
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »