SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË SUPERLUKSEZE ME QIRA NE QENDER-APARTMENT FOR RENT
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:10
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
112598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne qender te Prishtines ne rrugen Fehmi Agani afer restaurant 'Gresa'. Ka 60m² dhe gjendet ne katin e III-te. Banesa eshte super e mobiluar...
Renditja:
Sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
Banjo me wellness (jacuzzi..)
Ballkon
Klime

Çmimi: 550 euro.

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
The flat is located in the center of Pristina on the road Fehmi Agani. Near the restaurant "Gresa. There are 60m² and located on the floor III. The flat is furnished super ...
Ordering:
Living room with kitchen
1 bedroom
Bathroom with wellness (jacuzzi ..)
balcony
climate

Price: 550

Contact:
Imobanimi Agency
tel / Viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »