SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME-V.I.P-a ka ne shitje banesen ne PEJ lagjen te ISTITUT blloku G/3 banesa ka 64m2
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
11260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME-V.I.P-a ka ne shitje banesen ne PEJ lagjen te ISTITUT blloku G/3 banesa ka 64m2 ka 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin 1 shpajz 1 wc 2 taras banesa o koplet e renovur ka dyr italjane ka der blind ka parket model te ri ka dritare te pllastikes dhe gjdo gje e re me stil unik ka nje qmim SIBOLIK TE LIR pronari shqipetar kati i IV pej istitut G/3
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej fidanishte -istitut [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »