SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME-V.I.P-a ka ne shitje banesen ne PEJ lagjen te ISTITUTI blloku G/3 banesa ka 68m2
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
11262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME-V.I.P-a ka ne shitje banesen ne PEJ lagjen te ISTITUTI blloku G/3 banesa ka 68m2 ka 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin 1 shpajz 1 wc 1 taras banesa o koplet e renovur e mobilur ka nxemej qendrore ka dyr italjane ka der blind ka parket model te ri ka dritare te pllastikes dhe gjdo gje e re me stil unik ka nje qmim nga 40mi ero koplet pronari shiptr kati i IV ISTITUT -blloku G/3
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »