SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE NE Lagjen Arberia vetem 230
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:41
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
112635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira Banesa te Ndertesat e Tregtise perball ICO-se. Banesa eshte ne Katin e Pare te Nderteses dhe eshte Teresisht e Mbiluar. Permban Nje dhome Gjumi, Korridor Banjo, nje Dhome Dite se bashku me Kuzhin dhe nje Ballkon. Posedon Deren e Blinduar.
Kontakt_-Arberi

045 19 00 19 & 044 124 677
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »