SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë luksoze pesëdhomeshe me qera në qendër të Mitrovicës
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '13
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
11264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet me qera banesa 5 dhomëshe, ndërtim i ri, ne qendër të Mitrovicës!
Banesa është luksoze dhe e mobiluar terësisht.
Presim vetëm oferta serioze!
Kontak:
tradeks2012@hotmail.com
----Mundesi tjeter--Banesa shitet -----
___________________________________
MITROVICË/KOSOVA
This Luxory RENTAL Flat is Located on 11 Marsi 1981 Road, the property is within easy reach of a wide selection of shops, bars and restaurants in Mitrovicë.
We offer:
Large fully-fitted modern kitchen with open gourgeous open plan living space
-Four bedrooms
-Two bathrooms
-Two balconies
2000eu/month

____Do you like to buy/rent this flat?___________
You can contact us:
tradeks2012@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ShitBlerje
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »