SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blejm Banes me pare ne dore Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
112645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Teksti

Agjencioni yn Partners - PR kerkon banesa per shitje te menjehershme sepse ka bleresit e gatshem , dhe serioz nga Diaspora me kesh te kompletuar . nese keni banes per shitje , ju lutem na telefono ose dergoje banesen - oferten tuaj tende ne mesazh , email apo ne viber .

Dhe banesa juaj mund te shitet brenda dites.

Blersat tane kan interes te blejn banes ne Prishtin dhe Fush Kosove

metrazha te ndryshme .Zyrja jon esht e licencuar dhe ne punojm me korektesi .tel-viber +386 277 999

email > partners_realestate@hotmail.com

zyrja jon gjindet afer ambasades te zvicres dhe afer univerzitetit Fama

ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049277999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »