SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpi e kompletuar - afer Gorenjës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Vilë dy katëshe, e ndërtuar në 2009-tën, në Prishtinë!
Adresa: 3 minuta nga GORENJA.
Ka 330 m² tokë dhe shtëpia është 182m² (duke mos përfshi ballkonet dhe shkallët). Është me nxemje qëndrore! Laminat çdo dhomë, 2 banjo të kompletuara me pllaka moderne! Vend për oxhak tradicional shqiptarë!
Të gjitha dokumentet janë të rregullta si për tokën edhe për shtëpin (legalizuar), që dmth të gjitha janë gati për blerësin !
Çmimi me marrëveshje
044146565 ose 044297793
Viber 00355688055741
Email: artonilorisa@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Arton
Prishtinë
044297793
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »