SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Shitje me 11 ari troll GRAQANIC qender te rethi-10m larg ETC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar kosoven ky agjencion ka ne shitje placin shesim ne graqanic 11 ari pllac ne qender te graqanices shtepin loqkalin kjo shtepi gjindet ne qender te kraqanices dhe I pershtashem per shum vepritari biznisore . na kontaktoni ju mirpersim
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »