SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Kalabri te "Narteli"
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Kalabri te "Narteli", banesa eshte ne katin e tete, me siperfaqe prej 95m2, ka dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo dhe ballkon. Banesa eshte shume e pershtatshme per familjare. Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet.
Per me shume info: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »