SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira - Bregu i Diellit Prishtine - SBC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Madhësia :
860 m²
ID e produktit :
112664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti në fjalë ndodhet në adresën Enver Maloku nr. 32 (afër Furra Qerimi 1), Bregu i Diellit, Prishtinë.

• Sipërfaqja totale është: 860 m2 dhe përbëhet prej:
1. Bodrumi me sipërfaqe 200 m2;
2. Përdhesa me sipërfaqe 330 m2;
3. Kati I pare me sipërfaqe 330 m2.

• Objetki mund të shfrytëzohet edhe me hyrje ndaras nga jasht për secilin kat apo edhe me lidhje nga mbrenda në secili kat.

* Rrymë 24h;
* Gjenerator;
* Ujë 24h;
* Parking të madh;
* Nxemje qëndrore;
* Alarm;
* Kamera vëzhguese;
* Sigurim;
* Reklam e madhe e gatshme para objektit;

* Objekti lëshohet me qera komplet ose ndaras secili kat *

Kontakti:

049 666 629;
049 244 445.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »