SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall prej 3 - 5 ari ne Prishtine afer tregut /te Amortizatoret !!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '14
ID e produktit :
11272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 - 5 ari truall varesisht nga deshira e klientit.
Trualli gjindet ne afersi te tregut te gjelbert me shumice, tek amortizerat. Cmimi varion prej 8000 - 11000 Euro per ari.
Rruga Prishtine-Fushe Kosove.
Me mbarimin e autostrades Ibrahim Rugova qe do te perfundoj ne Nentor do te behet edhe nje infrastrukture e re moderne me uje, kanalizim etj.

Info - Pronari: 044 148 853 apo ne email adresen: kadrir@aukonline.org

Ne foto: ( Toka e kufizuar me vije te kuqe eshte toka yne, 2 Vijat e kuqe jane autostrada Vërmicë - Mërdare, ndërsa vija e gjelbër është unaza e qytetit Prishtine-Veternik ), plani do te behet shume modern dhe i pershtatshem me trotuar dhe ndricim.

Per t'i shikuar fotot me kjarte kopjo linkat:

i49.tinypic.com/mm8zlx.png 

ose

i45.tinypic.com/35ks9l4.png 
Informata rreth publikuesit
ADOKA Agency
Prishtinë
044 307 245
Pristhine/Uglare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »