SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DRAGODAN TE RUKOLLI
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
112720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjendet ne lagjen Dragodan me sakte te Rukolli,ndodhet ne katin e 1-rë,eshte e mobiluar komplet dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon
+garazhen

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-VIBER
e-mail:
search-agency@live.com
o.je
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »