SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesa me qira, kryesisht ne qender te Prishtines.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '14
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesa me qira. Banesat jane te sapondertuara, të furnizuara mirë me mobilje, dhomë dite, fjetjeje, kuzhinë, ballkon etj. Janë eksluzive me të gjitha kushtet, nxemje qendrore,klim,rryme-uje,parking non stop, internet etj.
Banesat kryesisht gjenden ne lagjen Tophane, Qafa, te hotel Sirius, si dhe te parku i qytetit.

Cmimet variojnë prej 300 deri ne 600 euro per muaj.

Info / tel: 044 307 245
Email: kadrir@aukonline.org ose adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA Agency
Prishtinë
044 307 245
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »