SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
112738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Tophane ne katin e I.
Banesa ka 47m2 ka 1 sallon me kuzhine ,1 dhom fjetje,banjo,koridori dhe ballkon.
Kontakt : 049317716
Informata rreth publikuesit
Adi
Prishtinë
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »