SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Me Qera ne FusheKosove
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '13
ID e produktit :
11275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese Me Qera ne FusheKosove.
Banesa eshte ne dispozicion nga 1 Janari 2014.
Banesa posedon 3 dhoma,1 kuzhine,1 banjo..gjithashtu dhe Garazhen e Automjetit..
Banese me 96m2..!
Informata rreth publikuesit
Arber
Fushë Kosovë
044372593
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »