SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL ME QIRA 5 NDARJE QENDER 140M2 KATI1 800€
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:36
ID e produktit :
112751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKAL ME QIRA 5 NDARJE QENDER 140M2 KATI1 800€

LOKACIONI: QENDER AFER PARLAMENTIT.
SIPERFAQJA E OBJEKTIT: 140M2
QIRAJA: 800

VEREJTJE: LOKALI ESHTE I NDARE NE PESE PJESE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »