SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
112772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA

MATI I - Prishtine

118m2, 4 dhoma(dy ballkona + dy banjo)

Kati III

E mobiluar dhe e banueshme

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »