SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
190 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA

DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI

4DHOMA + SALLON, DY BANJO

ME KOPSHT TE RREGULLUAR

RRUGA QARKORE, AFER KA SHKOLLA DHE ABMULANCE, PO ASHTU EDHE SPITALIN REGJIONAL.

*CMIMI SIPAS MARREVESHJES

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »