SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OBJEKT ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:12
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
112780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me qira 3 kate te objektit ne Bregune Diellit: kati perdhes, kati i I-re dhe kati i II-te apo te gjitha ndamas. Te gjitha katet kan nga 400m² se cila.

Kati perdhes eshte i pershtatshem per market te madh, depo restaurant, zyre -kompani, ordinanc, apo gjdo lloj tjeter te biznesit.

Kati i I-re dhe i II-te eshte i pershtatshem per: zyre , qerdhe, ordinanca, zyre nderkombertare, kompani , etj...

Çmimi: 900€ per nje kate
2700 per te tria katet
Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »