SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE BREGUNE DIELLIT 300m²
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
112787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qera Shtepia 3 katshe .Shtepia gjendet ne Prishtine lagja Bregu i Diellit afer, Spitalit, Shkolles, etj. Shtepia eshte e perfunduar dhe e gatshme per banim, dhe eshte ne nje Lagje te re me infrastruktur te plote, eshte vend i qetë per banim. Shtepija gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per Biznes Ambassad - Qerdhe - Ordinanca - Zyre nderkombetare - Compani - Depo. Shtepija ka hapsirë te mjaftueshme brenda, por edhe jasht ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe pemë,  muri te gjallë gjelbrim, dhe ne mes eshtë hapsira per parking ku i zen deri ne 4 vetura me mundsi zgjerimi.

Çmimi: €1000
Madhësia: 300 m2

Kontakti:
tel/viber:045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »