SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jep Banese me qera ne lagjen Dardania afer Sellmes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
112796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qera. Banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen Dardania afer Bashkesise se III Lokale (Rr. Sadik Zeneli, BB 3/1 - C2 Nr. 7).

Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte e renditur ne kete menyre: 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 banjo, koridori dhe 3 terasa (ballkone). Banesa eshte e pamobiluar perveq kuzhines dhe banjove. Madhesia e baneses eshte 180m2 dhe eshte dy kateshe.

Cmimi: Sipas Marreveshjes

Te interesuarit mund te kontaktojne ne kete e-mail dhe kete numer te telefonit:

E-Mail: Blend14@outlook.com

Telefon: 044-431-333 / 044-651-903

Faleminderit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
044651903
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »