SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne Lakrishte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lakrishte , objekti Beni Dona. Banesa gjindet ne katin e 5 dhe ka gjithsej 94m2.
Banesa ka sallonin me kuzhine, tri dhoma gjumi , nje banjo , nje WC ,ballkon .Eshte e gatshme per banim me te gjitha mobilet. Objekti posedon dy lifta si dhe eshte 100m larg Bill Kllintonin.
Banesa leshohet me qira per familje si dhe per studente (femra) dhe nderkombetare.

Kontakt:
045/190-019 & 044/124-677
WhatsApp
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »