SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE QENDER MBRAPA F.EKONOMIK
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
112805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne qender te qytetit me sakte te banesat e kuqe mbrapa Fakultetit Ekonomik,ndodhet ne katin e 5 (lift nuk ka),eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.ag
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »