SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes me qira ne Dardani_Super_Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
112829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera. Banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen Dardania afer Bashkesise se III Lokale (Rr. Sadik Zeneli, BB 3/1 - C2 Nr. 7).
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte e renditur ne kete menyre: 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 banjo, koridori dhe 3 terasa (ballkone). Banesa edhe e pamobiluar perveq kuzhines dhe banjove. Madhesia e baneses eshte 180m2.

Kontakt:
045/19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »