SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender
Çmimi :
€138,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
agjencioni Millennium-Shet banesen ne Qender me siperfaqe faktike 65m2 dhe gjindet ne katin e I(pare).Banesa ka dy dhoma gjumi,qendrimin ditor me kuzhine,korridorin,banjon dhe ballkonin e madh.Poashtu banesa ka bodrumin prej 12m2 si dhe parkingun e rezervuar.
Banesa ka pamje kah rruga kryesore dhe ka mundesi shendrrimi ne hapsire afariste,Banesa eshte e mire per noter,zyre kontabiliteti,avokature,ordinance stomatologjike etj.
Çmimi:138.000 euro
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
049 853 536
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »