SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - BANESË ME QIRA TE QAFA
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
112840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në qendër "Qafa" . Banesa është në katin e dytë dhe ka: dy dhoma gjumi , sallonin me kuzhinë , koridor, banjo , ballkon. Cmimi 360 euro. Tel:044-361-782/049-349-305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »