SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - BANESË ME QERA LGJ. SPITALIT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
112848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Lagjen e Spitalit afër super vivës . Banesa është në katin e tete (VIII) dhe ka: dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, koridor, banjo , ballkon.
Çmimi: 350 euro.
Tel : 044 260 024
Tel: 044-361-782
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »