SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen e Vneshtave
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:46
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
112853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe me 4 dhoma gjumi dhe dy banjo. Posedon 5 ari oborr.
Me infrastrukture komplete dhe standart te lart.


cmimi 140.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Lagjja Vneshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »