SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banesa me qira me Afat Te shkurter_Qender_
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banesa me qira me AFATE TE SHKURTER , me nxemje, te mobiluara perfekt dhe me dimenzione te ndryshme.1 dhomeshe dy dhomeshe etc,
Banesat posedojne,
-Internet,
-Wifi,
-TV me njerin nga operatoret,
-Uje 24 h,
=Kartelen per lift,
=Nxemje 24 h,
-Peshqira,etj
=Nese keni veture kemi edhe garazh ne te cilen eshte perfshire ne ate qmim

Ju Mirepresim!
Kontakt:
045/19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »