SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banese te "Royal" me dy ose tri dhoma te gjumit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
112860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese te "Royal" me dy ose tri dhoma te gjumit, jo me teper se kati i gjashte. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »