SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 3 dhomshe me qira te Santea
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '17
ID e produktit :
112863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banes e cila gjindet te Santea ne Dardani, banesa ka tri dhoma ,banjo ballkon dhe lift i cili punon gjithnji esht tersisht e mobiluar dhe esht e lir menjeher.Perparsi kan ata qe jan te interesuar per 1 e me shume vite.
Qmimi 300€ i pa diskutueshem
Per me shum informata : Viber +41786333983
Informata rreth publikuesit
Memet
Prishtinë
41786333983
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »