SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 toka rr,Prishtin Ferizaj Lllapnasell
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
ID e produktit :
112876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje dy toka ne rruge Prishtine - Ferizaj, Laplje selo, 50 m nga Univerziteti Fama. Siperfaqja 77.25 dhe 86 ari Total. 163 ari. Cmimi i fundit 5.500 euro/ar.

Per me shume mund te na kontaktoni ne ket ne nr +38649394111 +38649394463(viber) E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »