SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 95m2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
112880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitej banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe95m2 ne katin 2. Rruga Enver Maloku. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Banesa posedon

Sallon me Kuzhine
2Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »