SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira market 100m2
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
112886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira market 100m2 plus magazin 4m me 3m dhe hapsira per frigorifera dhe friza.
Shiten te gjitha si malli, raftat, frizat dhe frigoriferat me marreveshje.
Marketi gjendet ne Prishtine ne Tregun e Gjelbert afer televizionit RTK.
Informata rreth publikuesit
Mersime
Pristina
044652322 049706008
Te Muzeu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »