SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fush Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
112895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fush Kosove, ka 57 metra , dhom gjumi , dhom dites dhe kushzhin... qmim osht i volitshem


049 490 493
Informata rreth publikuesit
Johnny
Prishtinë
049 490 493
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »