SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Lokalin me qera ne objektin e klinikes mjeksore "EuroMed"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
112905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Lokalin me qera ne objektin e klinikes mjeksore "EuroMed" lokali ka 40 m2 dhe ka pamje nga rruga kruesore i pershtateshme per biznes .Nr. Kontaktues : 044/696/564
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044-309744
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »