SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje, BANESA në Qendër
Çmimi :
€110,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
112924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për shitje, BANESA në Qendër, përballë Bibliotekës Kombëtare.

Posedon:

• 65m2,
• Kati 4,
• Dhomë gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë me trapezari,
• Banjo
• Korridor
• Ashensorë
• 10m2 terasa

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 110.500Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380 045/888-488.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »