SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiteten dy shtëpi me 5 ari truall në Fushë Kosovë M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:35
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Shteg në Oborr
ID e produktit :
112925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi me gjithsej 5 ari truall te perbashket në Fushë Kosovë, te ambullanta.
Shtepitë janë një katshe dhe kanë siperfaqe njera 78m2 tjetra mbi 100m2.


Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »