SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me qira në Aktash
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
112929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne Bregun e Diellit, afer Universitetit ILIRIA (aktash). Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e re. Ndodhet ne katin e 3 te shtepise dhe afer 100 m2, ka nje dhome te gjumit, nje kuzhine, nje sallon, hapsire e shfrytzueshme ne korridor, banjo, ka dy ballkone me dy pamje dhe madhesi te ndryshme. Mund te shfrytezohen dy oborret e shtepise, parkingu + garazha, dhe siguria eshte maksimale.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »