SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 ne rr. B, ndertesat LIN PROJEKT.
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
112933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2 ne rr. B, ndertesat "LIN PROJEKT".
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome dte gjumit banjo, terase te madhe dhe bodrum.
Çmimi eshte 64000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »