SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT MBRAPA KOM ROYAL
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:21
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
112936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ LAKALIN ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT
LOKALI ESHT NE PERDHES EDHE KA 70 M2 ESHT NDERTIM I RI DHE SHUM I PERSHTATSHEM PER AKTIVITETE TE NDRYSHME
QMIMI 280EURO DISKUTUSHEM
TEL044889854/044889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »