SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 3 DHOMSHE TE 13 KATSHJA^
Çmimi :
€48,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
112942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 75 m2 NETO, e cila gjindet ne lagjen MATI1, me konkretisht ne rrugen 'B' tek ndertesa 13 kateshe "Engineering". Banesa gjindet ne katin e 12, kati i parafundit, ka dy ashensor dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina
-2 dhoma gjumi
-banjo
-korridori dhe
-terasa

Banesa shitet me mobilje komplet, ka ngrohje qendrore te instaluar extra!

Cmimi i baneses per m2 eshte 650 euro e qe ne 75 m2 i bie 48750.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555-viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.fa..44.vib
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »