SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ BANESE NE ARBERI (ISH-DRAGODAN)
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
112965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banes ne lagjen Arberia

Banesa duhet te kete kete renditje:

a. - Salloni
b. - Kuzhina
c. - Dhoma e gjumit (ose 2)
d. - Banjo
e. - Tarasa

Banesa mund te jete nga 50 deri ne 85 m2. Cmimi te jete i arsyeshem, sipas marreveshjes.

Te interesuarit le t'i dergojne te dhenat dhe fotot nese kane ne kete email: search-agency@live.com

Na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »