SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2# ME QERA NE QENDER TE GJILANIT E MOBILUAR /110m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
112995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni i baneses eshte tek lagja Nënë Tereza ( Sahat Kulla - Perball Stacionit te Autobusëve - Te Nallbant ) Banesa posedon :

- 2 Dhoma të fjetjes me shtrat Francez.
- Kuzhinën
- Banjon
- Sallonin dhe Ballkonin.
- Maqinen e larjes se rrobave
- Sigurim gjate Nates.
- Ambient Familjar
-Wi-Fi

- Ju lutemi qe te na kontaktoni vetem permes telefonit mobil.

VIBER : +37744483211 LUMI
Informata rreth publikuesit
Argjenda
Gjilan
044483211
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »