SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE QENDER_MBRAPA AURORA FAST FOOD
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banes me qira ne Lagjen Qender, respektivisht mbrapa Procredit dhe Aurora Fast Food, Banesa eshte e renovuar dhe ka Sallon me Kuzhine , Dhome Fjetje, 2 Ballkona, koridorm, Banjo.

Kontakt_Viber_Arberi

045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »