SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE BARDHOSH 270M2 8ARI 135000€
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:49
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
113046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI NE SHITJE BARDHOSH 270M2 8ARI 135000€
LOKACIONI: BARDHOSH-JUGOVIQ
SHTEPIA: 270M2
TRUALLII: 8 ARI
ÇMIMI: 105,000€.

SHTEPIA KA KETE STRUKTURE:
PERDHESA: GARAZHE DHE BODRUM 100M2.
KATI I PARE: SALLON I MADH, KUZHINE E MADHE, BANJO
KATI I DYTE: 3 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH.

VEREJTJE: NENKULMI MUND TE SHFRYTEZOHET PER DHOMA SHTESE,
SHTEPIA MUND TE BEHET ME DY HYRJE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »